Pomiar poziomu Kalibracja Pomiar Pionowość tolerancja

Pobierz z Google Play (Android Market):
Aby pobrać bezpłatny poziomnicę cyfrowy Demo kliknij tutaj.
Aby pobrać poziomnicę Digital złoto kliknij tutaj.

FAQ dla poziom cyfrowy bańka (Bubble Level Digital):


Pytanie. Jaki jest cel programu?
Odpowiedzieć. Zapewnia alternatywny narzędziem pomiaru kąta poziom, pionowości i elewacja inne niż tradycyjne poziomu duchowego i kątomierz. Możesz rzadko przynieść duże narzędzie dookoła, ale jest bardzo prawdopodobne posiadania telefonu w ręku. Więc nie oznacza, że telefon zawsze przynieść narzędzia z tobą.

P. Co specjalnego w aplikacji?
O. Nie wykrywa tylko jeden kierunek poziom, ale całą płaszczyznę we wszystkich kierunkach w poziomie na raz. Jest to łatwiejsze niż na poziomie bullseye do obiektu poziom powierzchni we wszystkich kierunkach. To oferują łatwe kąta pochylenia Opcja czytania w trybie pionowym pomiaru. Po włączeniu tej opcji, należy używać telefonu do pomiaru kąta elewacji stają się zaletą.

P. Czy mogę ustawić kalibrację dla aplikacji?
O. Pewnie powinien ustawić kalibrację dla odkryłem, że mój telefon potrzebuje tego. Wierzę, że większość telefon musi być kalibrowany. Z odpowiednich kalibracji, więc można poprawić dokładność pomiaru.

P. Jak wyrównać powierzchnię obiektu w jednym kierunku?
O. Włącz telefon, uruchomić Bubble Level Digital, trzymaj telefon na powierzchni obiektu który ma być zrównana z ziemią. Ustaw telefon w kierunku, który chcesz wstawić obiekt powierzchnia być wyrównane w Ustaw obiekt mieć bańkę pobytu w centrum głównego wskaźnika poziomu. Teraz możesz zrobić swoją pracę.

P. Jak zmierzyć kąt elewacji obiektu?
O. Włącz telefon, uruchomić poziomnicę Digital Naciśnij przycisk MENU, wybierz pionowe menu pomiaru, trzymaj telefon w górę w prawo, telefonu prasowego plecami boku mierzonego obiektu. Następnie przechyl telefon, więc strona telefonu jest prostopadłe do ziemi. Teraz czytanie jest prawo pomiaru.
.